آشنایی با قوانین فاگو

ضمن تشکر از انتخاب و همراهی شما. لازم به ذکر است،کلیه اصول و قوانین « انتشارات فاگو » براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. درصورت اعمال تغییرات در قوانین ذکر شده، در همین بخش تغییرات بروزرسانی می شود و مطالعه و آگاهی از آن به عهده کاربر می باشد. شرایط و قوانین، مربوط به تمام قسمت های سایت می باشد و کاربر در صورت ثبت نام در سایت موظف به رعایت کلیه قوانین این سایت می باشد.

موضوع موافقتنامه

برقراری شبکه ‏ای مطمئن که در آن کاربران اینترنتی، بوسیله خدماتی که سایت در اختیار آن ها قرار می دهد، اقدام به خرید کالا می نمایند. کاربران اینترنتی می‏توانند در هر نقطه از ایران که هستند، محصول مورد نظر خود را در سایت فاگو انتخاب و اقدام به خرید نمایند.

شرایط و نحوه عضویت در سایت

برای عضویت در سایت نیاز به پرداخت هزینه نیست. برای استفاده از خدمات سایت، در گام اول می بایست، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کنید. اطلاعات مورد نیاز شامل نام و نام خانوادگی، نام کاربری، شماره تلفن، پایه تحصیلی و رشته تحصیلی خود را در قسمت ثبت نام وارد کنید. با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تایید آن توسط سایت، کد فعالسازی به شماره همراه شما ارسال می شود، با وارد کردن آن و زدن گزینه فعالسازی شما به عضویت سایت در می آیید.هنگام خرید از سایت فاگو باید آدرس پستی خود را نیز جهت ارسال بسته وارد نمایید.
کاربران فاگو می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن، ارائه خدمات به شما عزیزان دچار خلل خواهد شد و گروه فاگو هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده نداشته و کاربر مسئولیت خسارت وارده به خرید از فاگو را عهده دار می باشد.
اطلاعات شخصی کاربران در سرور محافظت شده سایت ذخیره خواهد شد
.

زمان تحویل کالا

زمان تحویل سفارش در بیشتر موارد بین ۳ تا ۱۰ روز کاری می باشد. که ملاک این بازه زمانی از لحظه پرداخت مشتری در سایت است.

با توجه به تاخیر های شرکت های پستی یا عملیات ترخیص که در مواردی ممکن است پیش آید و خارج از کنترل ماست، زمان تحویل ممکن است چند روزی به تعویق افتد

حق و حقوق سایت

کلیه حقوق در ارتباط با، نام « انتشارات فاگو »، دامنه «www.fago.ir »، لوگو تجاری ثبت شده، خدمات ارائه شده در سایت، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی، کلیه محتویات وب‌سایت، متون، نرم‌افزار، عکس، ویدئو و غیره در مالکیت انحصاری فاگو بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت می‌شود.